Tütün Kontrolü Çalışma Grubu

BİZ BUNDAN ÇOK DAHA İYİSİNİ YAPABİLİRİZ: "YENİ TÜTÜN ÜRÜNLERİ HAKKINDA BİLGİ, TUTUM ve DAVRANIŞ ANKETİ" ÜYELERİMİZE SON ÇAĞRI

Değerli üyelerimiz,


Sizlere elektronik posta yoluyla belli aralıklarla gönderdiğimiz "Yeni tütün ürünleri hakkında bilgi, tutum ve davranış anketi" çalışması davetinin geçerliliği için bu ay son, yani günler kaldı. Şu ana dek 380 kişi yanıtlamış. Çalışma planına göre en az 600 olması gerekli. Sizden ricamız, henüz yanıtlamamış olanların aşağıdaki yazıda belirtilen internet sayfasından bu kısa anketi doldurup (8 dakika sürüyor) göndermeniz. Meslektaşlarınıza haber verir ve katılımı artırırsanız ayrıca mutlu olacağız. Şimdiden teşekkürler.


Sevgi ve saygılarımızla


xxxx

Sayın Türk Toraks Derneği Üyesi,

Sizi, Türk Toraks Derneği Bilimsel Araştırma Projesi kapsamında planlanmış olan,“Türk Toraks Derneği üyesi olan göğüs hastalıkları hekimlerinin sigara içme sıklığı ve sigara dışındaki tütün mamülleri konusundaki bilgi, davranış ve tutumları” başlıklı ankete dayalı bir araştırmaya davet ediyoruz.

Anket formunda 24 adet soru yer almaktadır. Sorulara yanıt vermek yaklaşık 8 dakikanızı alacaktır. Araştırmaya katılmak tamamen gönüllülük esasına dayalıdır.

Anketi yanıtlayıp gönder tuşuna basmanız, araştırmaya katılım için onam verdiğiniz biçiminde yorumlanacaktır. Araştırma sırasında sizden alınan bilgiler araştırmacıda saklı kalacak ve toplanan veriler yalnızca bilimsel amaçla kullanılacaktır.

Ankette bulunan sorulara vereceğiniz yanıtların doğruluğu, araştırmanın niteliği açısından çok önemlidir. İşbirliğiniz için teşekkür ederiz.
Sevgi ve saygılarımızla,

Türk Toraks Derneği Merkez Yönetim Kurulu

Ankete ulaşmak için linki https://tr.surveymonkey.com/r/X6PD5YD

 
tıklayınız.

 

Türk Toraks Derneği
www.toraks.org.tr