İzmir

Türk Toraks Derneği İzmir Şubesi Aralık Ayı Bilimsel Toplantısı "Göğüs Hastalıkları Uzmanlığının Dünü, Bugünü ve Yarını" Başlığı ile Gerçekleştirildi

Değerli Üyelerimiz,

Değerli hocamız Dr. Feza Bacakoğlu onuruna düzenlenen TTD İzmir şubesinin aralık ayı olağan toplantısı 24.12.2019 tarihinde çok yoğun bir katılım ile İzmir'de gerçekleşti.

Oturum başkanlıklarını sayın Dr. Ülkü Bayındır, Dr. Atilla Akkoçlu Hocalarımızın yaptığı "Göğüs Hastalıkları Uzmanlığının Dünü, Bugünü ve Yarını" konulu toplantımızda; Dr. Ülkü Bayındır  Hocamızın "Göğüs Hastalıkları Uzmanlığının Dünü" ile ilgili sunumunun ardından Dr. Sedat Altın Hocamız "Bugünü" ile ilgili güncel gelişmeleri aktardı. Son olarak da Dr. Arzu Yorgancıoğlu Hocamız "TTD'nin Yarını" başlıklı umut verici konuşmasını yaptı.

Gece, içimizden seslerin kulaklarımızın pasını silen şarkıları, TTD 27. yıldönümü pasta kesimi ve kutlama töreni ile keyifle son buldu.

Bu çok güzel ve verimli toplantı için konuşmacılarımıza, oturum başkanlarımıza ve de katılımlarıyla toplantıyı anlamlı kılan tüm şube üyelerimize çok teşekkür ediyoruz. 

Sevgi ve saygılarımızla,

Türk Toraks Derneği İzmir Şubesi Yönetim Kurulu