Batı Karadeniz

TTD Batı Karadeniz Şubesi Ekim Ayı Etkinliği

Değerli Meslektaşlarım,

TTD Batı Karadeniz Şubesi olarak eğitim etkinliklerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Farklı ve çok değerli bir etkinlik ve önem kazanan bir konu ile 07.10.2017 de saat 13.30 – 16.30 arasında Kastamonu-Tosya Devlet Hastanesi’nde TTD Batı Karadeniz Şubesi olarak Ekim ayı toplantımızı gerçekleştireceğiz.

Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları AD bünyesinde yeni görevine başlayan Yard Doç Dr Pınar Yıldız Gülhan’ın uzmanlığı sırasında hazırlığını tamamladığı ve çok emek verdiği Tosya Devlet Hastanesi Dr Ersin Arslan Okuma Salonu'nun açılışını yapacağız. Ardından da önem kazanan bir konuyu, elektronik sigara ve tütün mücadelesinde rol model olarak hekimin rolü konularını hep birlikte tartışacağız.

TTD genel başkanımız Prof Dr Ali Fuat Kalyoncu kütüphane açılışına ve bilimsel etkinliğimize katılarak destek veriyor, katkısı çok değerli, teşekkür ediyoruz. Eğitime çok değer veren ve destekleyen bir derneğin bünyesinde olmak ne kadar güzel..

Toplantı ve program ile ilgili detaylar ekteki davetiyede mevcuttur. Tüm üyelerimizi ve katılmak isteyen meslektaşlarımızı bekliyoruz.

Saygılarımla,

TTD Batı Karadeniz Şubesi adına,
Dr Fatma Erboy
Zonguldak

Ek İçin Tıklayınız.