İstanbul

Türk Toraks Derneği İstanbul Şubesi Olağan Genel Kurul Toplantısı ve Mart ayı Tevfik Sağlam toplantısı gerçekleştirildi.

Sayın Meslektaşlarımız,

Türk Toraks Derneği İstanbul Şubesi Olağan Genel Kurul toplantısı ve Mart ayı Tevfik Sağlam toplantısı 02 Mart 2016 tarihinde Taksim Point Otelde yapılmıştır.

Saat 16:00 ‘da 67 üyemizin katılımı ile Türk Toraks Derneği İstanbul Şubesi Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Toplantı İstiklal Marşı okunması ve saygı duruşu sonrasında faaliyet raporu okunması ile devam etti. Sonrasında Şube Mali Sekreteri Ersan Atahan tarafından mali bütçe sunuldu ve Şube Denetleme Kurulu üyesi Atilla Uysal tarafından denetleme  kurulu raporu okundu. 2014-2016 yıllarında görev alan Yönetim Kurulu üyelerine TTD adına Dr.Sedat Altın ve Dr.Zuhal Karakurt tarafından yaptıkları özverili çalışmaları nedeni ile teşekkür plaketi ve sertifikaları verildi.

2016-2018 yıllarında görev alacak İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu seçimi yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Dr. Esen Kıyan , Dr.Ersan Atahan, Dr.Gülfidan Aras , Dr.Aylin Babalık , Dr.Hüseyin Arıkan, Dr. Nesrin Kıral, Dr. İpek Özmen yönetim kurulu üyeliğine, Dr. Atilla Uysal Dr. Ender Levent ve Dr.Zeki Kılıçaslan  Denetleme Kurulu üyeliğine seçilmişlerdir.Delege listemiz ektedir.

Saat 18:00 de Oturum Başkanlığını Dr.Sedat Altın’ın yaptığı panele geçildi.Dr.Levent Dalar Konfokal Lazer Endomikroskopi, Dr.Hikmet Fırat OSAS tanısında polisomnografi dışı alternatif(portable cihazlar)tanı yöntemleri hakkında bilgi aktardı.

Toplantımıza katkıda bulunan tüm hocalarımıza ve toplantıya katılan meslektaşlarımıza çok teşekkür ederiz.

Resimlerimiz ektedir. Toplantının video kaydı, İstanbul Şubemizin, internet sayfasında videolar sekmesi altında yer almaya başlamıştır.

Delege listesi için tıklayınız
.

Saygılarımızla
TTD İstanbul Şube Yönetim Kurulu

TÜRK TORAKS DERNEĞİ İSTANBUL ŞUBESİ
TEVFİK SAĞLAM TOPLANTISI VİDEOLARI

Oturum Başkanı
Dr.Sedat Altın
Konuşmacılar
Dr.Levent Dalar
Konfokal Lazer Endomikroskopi
Dr.Hikmet Fırat
OSAS tanısında polisomnografi dışı alternatif(portable cihazlar) tanı yöntemleri

TTD İstanbul şube yeni yönetim kurulu ve TTD MYK delege seçimi