İstanbul

4 Mayıs 2018 KPR Kursu Başvurumuz Açılmıştır

(4 Mayıs 2018)

 Değerli Üyelerimiz,

Türk Toraks Dernegi Solunum Yetmezliği ve Yoğun Bakım Çalışma Grubu ve İstanbul Şubesi ile ortak üyelerimize “İleri Yaşam Desteği Kursları” düzenlemeyi planlandı.

Kursumuz Sağlık Bakanlığı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Simulasyon Merkezi’nde (SİMMERK) 04.05.2018 tarihinde yapılacak. Kurs, deneyimli simülasyon merkezi ekibi ve çalışma grubumuzda ileri yaşam desteği eğitmenliği bulunan eğiticilerle gerçekleştirilecek. İleri Yaşam Desteği Kursunda senaryo simülasyonları  kursun akılda kalıcılığını arttıracağını düşünüyoruz.  Kurs öncesi ve kurs sonrası yapılacak testler ile kursun gerçekleştirdiği davranış değişikliğini de katılımcılar değerlendirebilecekler. Kurs simülasyon senaryo oda sayısı dört olması nedeniyle katılımcı sayısında sınırlama olacağını hatırlatıyoruz. Kursları farklı tarihlerde tekrarlayarak üyelerimize  olabildiğince fazla sayıda ulaşmayı hedefliyoruz.

4 Mayıs 2018 “İleri Yaşam Desteği Kursu'na”online olarak başvurmanız gerektiğini hatırlatıyor İstanbul”da keyifli bir kurs serisinde sizlerle buluşmayı bekliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla

Türk Toraks Dernegi Solunum Yetmezliği ve Yoğun Bakım Çalışma Grubu 

Kurs Yeri: Sağlık Bakanlığı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Simulasyon Merkezi’nde (SİMMERK)

https://www.istanbulsaglik.gov.tr/w/sb/simmerk/simmerk_index.asp#1

Telefon

: 0212 284 39 17 / 0212 514 06 08

Faks

: 0212 284 39 18

Adres

: İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü SİMMERK 
Büyükdere Caddesi. Binbirçiçek Sokak No:2 Kat:4
34330 Levent - Beşiktaş - İstanbul
(M.S.Baltalimanı Kemik Hastalıkları EAH, Levent Semt Polk Binası)

Web Sitesi

www.simmerk.gov.tr