İstanbul

TTD İstanbul Şubesi Şubat Ayı Tevfik Sağlam Toplantısı Gerçekleştirildi

(1 Şubat 2017)

Değerli Üyelerimiz

Türk Toraks Derneği İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen Şubat Ayı Tevfik Sağlam Toplantısı 01 Şubat 2017 tarihinde Point Hotel Barbaros'da 90 üyemizin katılımı ile gerçekleşmiştir.

Şube yönetim kurulu üyemiz Dr. İpek Özmen'in açılış konuşmasıyla toplantımız başladı. 17:30 - 18:15 arasında Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden Dr. Esin Tuncay'ın moderatörlüğünde Dr. Gülfidan Aras'ın sunumu ile olgu sunumu gerçekleştirildi. 18:30 - 19:45 arasında Dr. Emel Eryüksel ve Dr. İpek Özmen'ın oturum başkanlığında "Yoğun Bakımdan Eve Kronik Solunum Yetmezlikli Hasta Takibi" konusu Dr. Özlem Yazıcıoğlu tarafından  "Yoğun Bakımdan Eve Taburculuk", Dr. Pınar Ergün tarafından "Yoğun Bakımdan Eve Kronik Solunum Yetmezlikli Hasta Takibi" güncel bilgiler eşliğinde sunularak tartışıldı. Ardından akşam yemeğine geçildi. Toplantımıza katkıda bulunan tüm hocalarımıza ve katılan meslektaşlarımıza çok teşekkür ederiz.

Toplantının slaytları ve video kaydı, İstanbul Şubemizin internet sayfasında videolar sekmesi altında yer almaya başlamıştır. Resimlerimiz aşağıdadır.

Saygılarımızla

TTD İstanbul Yönetim Kurulu