Kadın ve Akciğer Sağlığı

Yönetim Kurulu ve Üyeler

Yürütme Kurulu Üyesi
Ayşe Arzu Yorgancıoğlu
BİRSEN OCAKLI
CV İçin Tıklayın
Ayşe Füsun Topçu
CV İçin Tıklayın
Hilal Altınöz
CV İçin Tıklayın
Serap Duru
CV İçin Tıklayın
NEŞERİZ YEŞİM YASİN ERKMEN
ELİF YILDIRIM
CV İçin Tıklayın

GENEL KURUL ÜYELERİ

  1. Cansel Atinkaya Öztürk
  2. Serap Duru
  3. İlknur Genç Kuzuca
  4. Yasemin Karabacakoğlu
  5. Yeşim Yasin
  6. Çağla Pınar Taştan
  7. Serpil Tekgül
  8. Elif Ö. Yıldırım
  9. Hilal Altınöz
  10. Nurdan Köktürk
  11. Yelda Varol
  12. Füsun Topçu
  13. Eylem Acartürk Tunçay
  14. Birsen Ocaklı
  15. Esra Uzaslan
  16. Tülin Sevim
  17. Fatma Erboy
  18. Fatma Evyapan
  19. Bilun Gemicioğlu
  20. Bülent Karadağ
  21. Özlem Erçen Diken
  22. Elif Yelda Niksarlıoğlu
  23. Sinem Güngör
  24. Emine Aksoy
  25. Seyhan Dülger
  26. İlim Irmak
  27. Elif Şen
  28. Pınar Atagün
  29. Mine Gayaf
  30. Filiz Karapınar Güldaval
  31. ÇALIŞMA GRUBU  temsilcileri
  1. Akciğer Nakli
    1. Adalet Demir
  2. Akciğer Patolojisi
    1. Gülay Özbilim
  3. Akciğer Ve Plevra Maligniteleri
    1. Pınar Çelik
  4. Astım Ve Alerji
    1. Füsun Yıldız
  5. Çevresel Ve Mesleki Akciğer Hastalıkları
    1. Fatma Erboy
  6. Deneysel Araştırmalar
    1. Ahmet Uğur Demir
  7. Göğüs Cerrahisi
    1. Salih Topçu
  8. Klinik Sorunlar
    1. Göksel Altınışık
  9. KOAH
    1. Neşe Dursunoğlu
  10. Çocuk Göğüs Hastalıkları
    1. Nagehan Emiralioğlu
  11. Pulmoner Rehabilitasyon Ve Kronik Bakım
    1. Lütfiye Kılıç
  12. Sağlık Politikaları
    1. Ali Kocabaş
    2. Birsen Ocaklı
  13. Solunum Sistemi İnfeksiyonları
    1. Füsun Ö. Eyüboğlu
  14. Solunum Yetmezliği Ve Yoğun Bakım
    1. Ezgi Özyılmaz
  15. Tanı Yöntemleri
    1. Gaye Ulubay
  16. Tüberküloz
    1. Serir Özkan
  17. Tütün Kontrolü
    1. Pelin Duru Çetinkaya
    2. Pınar Pazarlı
  18. Uyku Bozuklukları
    1. Sebahat Genç
  1. ŞUBE  Temsilcileri
    1. Orta Anadolu 
      Feride TAŞKIN YILMAZ
    2. Akdeniz
      Nursel Türkoğlu
    3. Ankara
      Serap Duru
    4. Batı Anadolu
      Hülya Yolaçan
    5. Batı Karadeniz
      Pınar Yıldız Gülhan
    6. Çukurova
      Nursel Dikmen
    7. Doğu Anadolu
    8. Doğu Karadeniz
      Olcay Ayçiçek
    9. Güneydoğu Anadolu
      A. Füsun Topçu
    10. İç Anadolu
      Şebnem Yosunkaya
    11. İstanbul
      İpek Özmen
    12. İzmir
      Gülru Polat
    13. Kuzeydoğu Anadolu
      Buğra Kerget
    14. Marmara
      Rabia Ünver
    15. Orta Anadolu
      Münevver Mertsoylu Aydın
    16. Orta Karadeniz
      Aygül Güzel
  2. İl temsilcileri
  3. Hemşirelik komitesi temsilcisi