Yaz Kampımıza Bekliyoruz

toraks.org.tr /

Türk Toraks Derneği'nin Değerli Üyeleri,
20-23 Haziran 2019 Seferihisar Sığacık/ İzmir Club Otel Atlantis’te “Spor ve Sağlık” konusunu farklı açılardan konuşacağımız Yaz Kampımıza gösterdiğiniz yoğun ilgi için öncelikle teşekkür ederiz. Derneğimize ayrılan indirimli odaların tümü dolduğu için yaz kampına katılmak isteyen siz değerli katılımcılarımızın bunda sonra doğrudan otel ile  (otel görevlisi Derya Uylası: 0232 745 74 55- sales3@neptunclubhotels.com) iletişime geçerek otelin yeni ücretinden  rezervasyonlarınızı yapabileceğinizi  bilgilerinize sunarız.

Yemyeşil bir doğa ve harika bir denizin buluştuğu bir ortamda hem öğrenip hem keyifli aktivitelerde bulunmak  istiyorsanız  aramıza katılın.

Çocuklarınızı ve evcil hayvanlarınızı da rahatlıkla getirebilirsiniz. Toplantı saatlerinde çocuklarınız çocuk kulübünde eğlenceli vakit geçirebilirler.

Otel özellikleri:

Yüzme havuzları (Deniz Suyu Havuzu, Kaydıraklı Çocuk Havuzu ile bitişik büyük Eğlence Havuzu ve Büyük Sakin Havuz) restoranlara veya çocuk/genç oyun alanlarına yakın yerlerde bulunmaktadır. Spa ve Relaxation merkezi vücut masajı, hamam imkanı sunmaktadır. Animasyon şovları her akşam amfitiyatroda sergilenmektedir. Açık hava aktiviteleri arasında uluslararası dalış okulu, su sporları merkezi, yelken ve rüzgar sörfü okulları ile Plaj Voleybolu, Mini Futbol ve Tenis sahaları da bulunmaktadır.

Ayrıca 3 ayrı koy ve bir kum plaj da bulunmaktadır.

Çocuklarımız için:

Tecrübeli animasyon ekibi, bir program dahilinde gün boyu farklı etkinlikler düzenler. Sanat derslerinden sürükleyici doğa ve yüzme aktivitelerine kadar 4 - 12 yaş arası çocukların gün boyunca öğrenerek eğlenmeleri sağlanır. Güvenli ve eğlenceli çevre hem çocuklar hem gençler hem de aileleri için huzurlu ve stresten uzak bir tatil ortamı yaratır. Genç Kulüp yaş aralığı 13 - 17'dir. Bu yaş aralığındaki gençler voleybol, futbol ve tenis gibi aktivitelerin yanı sıra su sporlarının da tadını çıkarabilirler. Pazar günleri hariç hergün 10:00 ile 17:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir,

Yaz Kampı Programımız İçin Tıklayınız

Ayrıntılı bilgi için toraks@toraks.org.tr’ye mail ile başvurabilirsiniz.

Sevgi ve saygı ile,

TTD Yaz Kampı Düzenleme Komitesi