Yaz Kampımıza Bekliyoruz

toraks.org.tr /

Değerli Üyelerimiz,

Yaz Kampımız bu yıl 20-23 Haziran 2019 tarihlerinde İzmir Seferihisar Club Otel Atlantis’te “Spor ve Sağlık” konusu ileyapılacaktır. Toraks Ailesi olarak alanında uzman önemli misafirlerimiz, ilginç konularımız ve eğlenceli spor aktivitelerimiz ile, Ege’nin doğa ile iç içe, pırıl pırıl bir koyunda, çok keyifli bir kamp yine bizleri bekliyor. Hayatın içinden konuları, biraz da sağlık ekleyerek konuşacağız, tartışacağız, paylaşacağız, eğleneceğiz, dinleneceğiz. Oluşturacağımız takımlarla dostça yarışacağız, kaynaşacağız. Hepinizi Yaz Kampımıza bekliyoruz. Tatil programınıza bizi de eklemeyi unutmayın.

Yaz kampına katılacak olan asistanlara çift kişilik odada kalmak koşulu ile kişi başı ücretin % 50’sinin (eşli katılım durumunda ek ücretlendirmenin normal fiyatlar üzerinden yapılması kaydı ile) derneğimiz tarafından ödeneceğini, rezervasyonların en geç 30 Nisan 2019 tarihine kadar tamamlanıp dekontların toraks@toraks.org.tr ve sales3@neptunclubhotels.comadresine mail olarak gönderilmesi (iptal ve iadeler 20 Nisan'dan sonra yapılmayacaktır) gerektiğini hatırlatırız.

Yaz kampı için nasıl rezervasyon yaparım?

1- toraks@toraks.org.tr ya da sales3@neptunclubhotels.com adresine mail atarak uygunluğun ve ödenecek tutarın öğrenilmesi

2- Dernek banka hesap numarasına ücretin ödenmesi

Türk Toraks Derneği Banka hesap bilgileri

Hesap Sahibi: Türk Toraks Derneği Genel Merkezi

Banka Adı: Garanti Bankası

Banka Şube kodu/Şehir: Yıldız Şubesi 408/Ankara

Hesap No Vadesiz TL:6697780

Iban No: TR33 0006 2000 4080 0006 6977 80

2- Otel görevlisine ve Dernek genel merkezine email olarak dekontun gönderilmesi ve kalınacak günlerin ve kişi sayısının belirtilmesi  

Rezervasyon sorumlusu: Derya Uylası
Telefon: 0232 745 7455 – 0541 817 54 84 
Club Otel Atlantis email adresi: sales3@neptunclubhotels.com

Türk Toraks Derneği email adresi: toraks@toraks.org.tr

3-  Otelden konfirmasyon alınması

Önemli Not: Otel rezervasyonu 20-23 Haziran arası paket program olarak yapılacaktır. 30 Nisan’a kadar iki kişilik oda kişi başı 200 TL/gün, iki kişilik odada tek kişi kalma ise 300 TL/gündür. 0-13 yaş arası tek çocuk ücretsiz, iki çocuk 0-2 yaş aynı odadaücretsiz, iki ya da üç çocuk olduğunda aile odasında üç tamdan hesaplanır (200TLx3).   Yine söz konusu tesisin sadece Türk Toraks Derneği üyelerine bir jesti olarak; kamp katılımcısının rezervasyon aşamasında bildirmek kaydıyla yaz kampı öncesinde (17-19 Haziran 2019 tarihlerinde) veya sonrasındaki hafta boyunca (23-28 Haziran 2019 arasında) Müsaitlik doğrultusunda iki kişilik odada kişi başı 270 TL/gün’den kalmaya devam edecektir.

Otele Ulaşım: İzmir’den Seferihisar’a dolmuş ve belediye otobüsü bulunmaktadır. Otobüslerin hareket yeri İzmir Otogarı’dır. Dolmuşlar ise Fahrettin Altay Meydanı’ndan hareket etmektedir. Seferihisar’dan Club Otel Atlantis konaklama oteline ise sürekli olarak dolmuş bulunmaktadır. 

Özel Transfer Hizmeti: Konaklama ücretini yatırarak rezervasyonlarını kesinleştirmiş üyelerimizin aynı anda İzmir havaalanına geliş saatlerini otel rezervasyon sorumlusuna bildirirlerse, istemeleri halinde otelin yapacağı (minibüs veya otobüs) ücretlitransferden yararlanabileceklerdir.

Bu basamaklardan herhangi birinde sıkıntı yaşanacak olursa lütfen serhan.olcay@gmail.com ve toraks@toraks.org.tr adresinden bizlerle iletişime geçiniz.

Yaz kampımızda görüşmek dileği ile,

Sevgi ve saygılarımızla,

YAZ KAMPI EKİBİ

Program İçin Tıklayınız.

Club Otel Atlantis Web Sayfasına Ulaşmak İçin https://clubresortatlantis.com/tr/ linki tıklayınız.