Türk Toraks Derneği XIX. Kış Okulu Başvuruları Başladı

(11 - 15 Aralık 2019)

TTD Okul olarak dinlemek yerine araştırmak, görmek yerine yapmak, ezberlemek yerine analiz etmek en temel eğitim hedefimiz…

Bu amaçla bir dönüşüm geçiren Türk Toraks Derneği XIX. Kış Okulu 11-15 Aralık 2019 tarihleri arasında Antalya Maritim Pine Beach Otel'de yapılacaktır.  Tüm araştırma görevlilerimizi (asistanlarımızı) yenilenmiş içeriği ile daha interaktif, daha uygulamalı, daha görsel ve daha eğlenceli bir Kış Okuluna bekliyoruz.

Modül sisteminin verimliliğini ve etkinliğini koruyabilmek, eğitim standartlarını düşürmemek için bu yıl araştırma görevlilerinin katılımı sınırlandırılacaktır. Göğüs Hastalıkları araştırma görevlisi için bu sayı 90, Göğüs Cerrahisi araştırma görevlileri için ise 20 olarak belirlenmiştir. Başvuru sayısı mevcut kontenjanımız aştığı durumda öncelik daha önce kış okuluna katılmamış ve/veya kıdemli asistanlarımıza verilecektir. Bunun yanında bursların şubelere göre dağılımı yapılırken şubelerin asistan üye sayıları da dikkate alınacaktır. Bu yıl Kış Okuluna katılmak isteyen asistanlarımızın ekteki Kış Okulu Başvuru Formunu 6 Eylül 2019 tarihine [email protected] adresine göndermiş olmaları gerekmektedir.

Kış Okulumuz daha önceki yıllarda olduğu gibi Göğüs Hastalıkları araştırma görevlilerine ücretsiz olacaktır. Otel konaklaması ve katılım için bir ödeme istenmeyecektir. Ancak katılımcılarımızın ulaşımlarını kendilerinin sağlaması gerekecektir.

Başvurular sonrasında en kısa sürede katılımcılar belirlenecek ve sonrasında katılımcılara modül tercihleri için formlar gönderilecektir.

Birlikte keyifli ve verimli bir Kış Okulu daha gerçekleştirmeyi diliyor, en içten sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Türk Toraks Derneği Okulu

Başvuru formu için tıklayınız.