Türk Toraks Derneği 19 - 20 Mayıs 2018 Tarihlerinde " Nikotin Bağımlılığı ve Sigara Bırakma Yardımında Hasta ile Etkin İletişim" Eğitimi Kursu Düzenliyor

(19 - 20 Mayıs 2018)

Türk Toraks Derneği 19 - 20 Mayıs 2018 tarihlerinde " Nikotin Bağımlılığı ve Sigara Bırakma Yardımında Hasta ile Etkin İletişim" eğitimi kursu düzenliyor.

Türk Toraks Derneği Tütün Kontrol Çalışma Grubu tarafından, TTD İstanbul Şubesi işbirliği ile 19 - 20 Mayıs 2018 tarihlerinde " Nikotin Bağımlılığı ve Sigara Bırakma Yardımında Hasta ile Etkin İletişim" eğitimi düzenlenmektedir. Kursumuz İstanbul Holiday Inn Airport Otel'de gerçekleştirilecektir.

Danışan - danışman ilişkisi dahilinde nikotin bağımlılığında etkin olan psikoterapötik yaklaşımların ele alınacağı kursta, katılımcılara nikotin bağımlılarının psikososyal açıdan değerlendirilerek yönlendirilmesi için uygun yaklaşım becerisinin kazandırılması hedeflenmektedir. Kurs 20 kişi katılımı ile sınırlıdır. Başvuru butonu ve kurs programı ektedir. Konuya ilgi duyan tüm üyelerimizi, meslektaşlarımızı aramızda görmek dileğiyle.

Saygı ve sevgilerimizle,

Tütün Kontrol Çalışma Grubu 

Program İçin Tıklayınız.