TTD İstanbul Şubesi Mart Ayı Tevfik Sağlam Toplantısı Gerçekleştirildi.

(3 Mart 2017)

Değerli Üyelerimiz;

Türk Toraks Derneği İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen Mart Ayı Tevfik Sağlam Toplantısı 01 Mart 2017 tarihinde Point Hotel Barbaros'da 130 üyemizin katılımı ile gerçekleşmiştir.

Şube yönetim kurulu üyemiz Dr. Ersan Atahan'ın açılış konuşmasıyla toplantımız başladı. 17:30 - 18:15 arasında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Göğüs Hastalıkları Bilim Dalı'nden Dr. Yasemin Gökdemir'in moderatörlüğünde Dr. Nilay Baş İkizoğlu'nun sunumu ile olgu sunumu gerçekleştirildi. 18:30 - 19:45 arasında Dr. Selahattin Öztaş ve Dr. Alper Toker'in oturum başkanlığında "Akciğer Kanseri " konusu Dr. Sedat Altın tarafından  "Akciğer Kanserinde Yeni Evreleme Sistemi Neleri Değiştiriyor?", Dr. Ferah Ece tarafından "Akciğer Kanserinde Evreleme Algoritması" güncel bilgiler eşliğinde sunularak tartışıldı. Ardından akşam yemeğine geçildi. Toplantımıza katkıda bulunan tüm hocalarımıza ve katılan meslektaşlarımıza çok teşekkür ederiz.

Toplantının slaytları ve video kaydı, İstanbul Şubemizin internet sayfasında videolar sekmesi altında yer almaya başlamıştır. Resimlerimiz aşağıdadır.

Saygılarımızla.

TTD İstanbul Yönetim Kurulu