TTD İstanbul Şubesi Ocak Ayı Tevfik Sağlam Toplantısı Gerçekleştirildi.

(5 Ocak 2017)

Değerli Üyelerimiz

Türk Toraks Derneği İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen Ocak Ayı Tevfik Sağlam Toplantısı 04 Ocak 2017 tarihinde Point Hotel Barbaros'da 110 üyemizin katılımı ile gerçekleşmiştir.

Şube yönetim kurulu üyemiz Dr. Aylin Babalık'ın  açılış konuşmasıyla toplantımız başladı. 17:30 - 18:15 arasında İstanbul Tıp Fakültesi'nden Dr. Züleyha Kaya Bingöl'ün sunumu ile olgu sunumu gerçekleştirildi. 18:30 - 19:45 arasında Dr. Tülin Kuyucu ve Dr. Tülin Çağatay'ın oturum başkanlığında "Tüberküloz Dışı Mikobakteri Enfeksiyonlarında Tanı ve Tedavi Sorunları" konusu Dr. Orhan Kaya Köksalan tarafından  "Laboratuvar Tanısı ve Karşılaşılan Sorunlar", Dr. Zeki Kılıçarslan tarafından "Klinik Tanı", Dr. Aylin Babalık tarafından "Tedavi ve Takip Sorunları" güncel bilgiler eşliğinde sunularak tartışıldı. Ardından akşam yemeğine geçildi. Toplantımıza katkıda bulunan tüm hocalarımıza ve katılan meslektaşlarımıza çok teşekkür ederiz.

Toplantının slaytları ve video kaydı, İstanbul Şubemizin internet sayfasında videolar sekmesi altında yer almaya başlamıştır. Resimlerimiz aşağıdadır.

Saygılarımızla

TTD İstanbul Yönetim Kurulu