Tütün Kontrolü ve Sigara Bırakma Tedavisi Kursu, İzmir

(23 Kasım 2013)

Değerli Üyelerimiz, 

Türk Toraks Derneği Okulu, İzmir Şubesi ve Tütün Kontrolü Çalışma Grubu ile İzmir İl Halk Sağlığı Müdürlüğü  işbirliğinde İzmir’de 23.11.2013 tarihinde Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikanın verileceği Tütün Kontrolü ve Sigara Bırakma Tedavisi Kursu yapılacaktır.

Kursa katılım için Sağlık Bakanlığı denetiminde olan e- kursun( TÜBATEB)  kursdan önce tamamlanması gerekmektedir. E kurs için şifre [email protected]   e mail adresine başvurarak  alınabilmektedir. Bugüne kadar bu kursu tamamlayan ve başarılı olanların tekrar kursu tamamlamaları gerekmemektedir.

Yüz yüze eğitimden sonra 27- 29 Kasım 2013 tarihleri arasında  Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Sigara Bırakma Polikliniğinde dört saatlik uygulamalı eğitim yapılacaktır.

Kurs ücretsizdir.

Kurs kontenjanı 40 kişiyle sınırlıdır. Kursa katılmak isteyenlerin aşağıdaki başvuru formunu doldurarak şube sekreteri Dr. Sezai Taşbakan’ın  [email protected]  e- mail adresine ulaştırmaları gerekmektedir. Son başvuru tarihi 15 kasım 2013 Cuma günü mesai bitimine kadardır.

Her türlü soru ve sorununuz için [email protected] adresine başvurabilirsiniz.

 

TÜTÜN KONTROLÜ VE SİGARA BIRAKMA TEDAVİSİ KURSU (İZMİR) BAŞVURU FORMU

Başvuru sahibinin adı soyadı

 

Çalıştığı il

 

Çalıştığı kurum

 

Cep tel

 

Güncel e- mail adresi

 

 Bilgilerinize sunuyoruz.

 Dr. Oğuz Kılınç    Dr. Münevver Erdinç

Kurs Başkanları

Programa Ulaşmak için Tıklayınız