2. Göğüs Cerrahisi Mesleki Gelişim Kursu

(10 - 12 Şubat 2012)

Değerli Meslektaşlarımız,

Sahada çalışan göğüs cerrahisi uzmanı meslektaşlarımızın bilgilerini güncellemek, uygulama standartlarını yükseltmek ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmayı amaçlayan Türk Toraks Derneği Okulu 2. Mesleki Gelişim Kursu (MGK), 10-12 Şubat 2012 tarihleri arasında WOW Kremlin Palace Antalya’da yapılacaktır.

Sizi, yaşamınızın  güzel ve verimli dönemlerinden biri olarak anılarınızda kalacak olan Türk Toraks Derneği Okulu 2012 MGK’ya katılmaya davet ediyoruz. Katılmak isteyen göğüs cerrahisi uzmanları, online olarak başvurabilirler.

Son başvuru tarihi 24 Ocak 2012’dir.

Katılımcıların Türk Toraks Derneği Üyesi olması gerektiğinden, henüz üye olmayan arkadaşlarımızın, üyelik ve MGK başvurularını birlikte yapabilmeleri mümkündür. 

Katılımcılar ulaşım organizasyonlarını kendileri yapacaktır. Konaklama ve hava alanı-otel transferleri için ise organizasyon firmamızın hesabına 327,00 Euro (KDV dahil) yatırılması gerekmektedir. Hesap bilgileri ve ayrıntılar için Topkon Turizm ile irtibat kurabilirsiniz. (0216 330 90 20-149 Nagihan Tunalı).

MGK ile ilgili güncel gelişmeleri ve duyuruları www.toraks.org.tr adresinden takip edebilirsiniz.

Göğüs Cerrahisi Uzmanı arkadaşlarımızla, birlikte verimli, eğlenceli, iyi bir kurs gerçekleştirmeyi diliyor ve ajandalarına “10-12 Şubat 2012” tarihleri arasında  TTD  II. Mesleki Gelişim Kursundayım” notunu şimdiden düşmelerini tekrar hatırlatıyoruz.

 

Dr. Gamze Kırkıl

Dr. Erdoğan Çetinkaya

Dr. Feyza Erkan
TTD Okul Sekreteri TTD Okul Başkanı TTD Başkanı


PROGRAMA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ