Avrupa Allerji ve Klinik İmmünoloji Akademisi (EAACI)

(11 - 15 Haziran 2011)

Değerli Üyelerimiz,

Avrupa Allerji ve İmmunoloji Derneğinin ülkemizde İstanbul'da düzenlenecek olan Kongre davetini bilgilerinize sunarız.

TTD MYK 

Sayın Meslektaşım,

Sizi 11-15 Haziran 2011’de İstanbul’da gerçekleşecek olan Avrupa Allerji ve Klinik İmmünoloji Akademisi (EAACI) 30. Yıllık Kongresi’ni tanıtmak istiyoruz.

Bu kongrede çağımızın en sık kronik hastalığı olan astım yanında allerjik rinit, besin allerjileri, ilaç alerjileri, anafilaksi, egzama, ürtiker, anjioödem, gastrointestinal allerjiler, immünoterapi, immün yetmezlikler, temel allerji ve immünoloji konuları çeşitli yönleriyle tartışılacaktır. Kongreye, konularında değerli araştırmaları yayınlanmış bilim insanları konuşmacı olarak katılacaktır. Beş gün sürecek kongre boyunca, allerji ve immünoloji alanında en ön sıradaki bilim insanları ile İstanbul’da istediğiniz konuyu yüzyüze tartışma fırsatı bulacaksınız.  Kongre ön programına www.eaaci2011.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Kongrede pratisyenlere, aile hekimlerine ve hemşirelere yönelik tam gün sürecek kurslarda temel allerjik hastalıklar pratik yönleriyle ele alınacaktır. Pratisyenlere ve aile hekimlerine yönelik 1 günlük kurs kayıtları yanında tüm kongreye indirimli kayıt ayrıcalığı da sunulacaktır.

Kongre sırasında düzenlenecek yarım ve tam günlük İstanbul turları ile şehrin merak ettiğiniz noktalarını keşfedebilir, şafak vakti ve geceyarısı turları ile trafiğe yakalanmadan, hızlı ve farklı renk tonlarında önceden farkedemediğiniz bir İstanbul ile karşılaşabilirsiniz.

Aynı tarihlere rastlayan İstanbul Sanat Festivali ile bilim ve sanatı birlikte yaşayabilirsiniz. Kongre web sayfası üzerindeki linklerden ve kongre merkezindeki “Concierge”/Social Activities” masasından çeşitli sanat faaliyetlerine bilet alabilir ve kongrenin şehir merkezinde yerleşimi sayesinde sanat programlarına kolayca erişebilirsiniz.

Amacımız EAACI 2011 Istanbul Kongresinin doğu-batı kültürünü buluşturan güzel İstanbul arka fonunda en üst düzeyde bilimsel buluşmalarla unutulmayacak  bir toplantı olmasıdır. Bu hedefe ülkemizden katılacak meslektaşlarımızla ulaşabileceğimizin bilincindeyiz.

Sizleri 11-15 Haziran 2011’de İstanbul Harbiye’de yeni kongre vadisinde gerçekleşecek Avrupa Allerji ve Klinik İmmünoloji Akademisi (EAACI) 30. Yıllık Kongresi’ne davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Sevim BAVBEK

Prof. Dr. Ömer KALAYCI

Prof. Dr. Ayfer TUNCER

EAACI 2011 Bilimsel Komite Başkanı 

EAACI 2011 Kongre Başkanı

Türkiye Ulusal Allerji ve Klinik İmmünoloji Derneği Başkanı

abortion pill

Trusted abortion pill purchase. Go here to buy abortion pills online. Here you can easly buy abortion pill cheap.

abortion pill

Trusted abortion pill purchase. Go here to buy abortion pills online. Here you can easly buy abortion pill cheap.